HABERLER

KULÜBÜMÜZE ZİYARET

Karesi Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı sayın Yücel Yılmaz, Balıkesir Ak Parti Milletvekili sayın Mustafa Canbey ve eski başkanlarımızdan sayın Feyyaz Çiftçi kulübümüzü ziyaret etti.
Ziyarette konuşan sayın Yılmaz, Balıkesirspor’un siyaset üssü bir kurum olduğunu söyledi ve şehrin en büyük markası olduğunu belirtti. Başkanımız Mustafa Bahçeci ve yönetiminin her daim arkasında olduğunu belirten Yılmaz, “ Balıkesirspor Kulüp Başkanımız Mustafa Bahçeci ve yönetiminin kulübün sorunları noktasında yaptığı çalışmaları takdir ediyoruz. Yönetimin arkasındayız. Balıkesirspor’umuzu bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada desteklemeye devam edeceğiz. Kalıcı gelirler noktasında çalışmalarımız sürecek” diye konuştu. 
Başkanımız Mustafa Bahçeci de sayın Yılmaz, sayın Canbey ve sayın Çiftçi’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Başkanımız ayrıca ziyarette 3 eski başkanın bir arada olmasına vurgu yaparak, “Kemal Büyükakın, Feyyaz Çiftçi ve ben burada hep beraber Balıkesirspor’un sorunlarını paylaşıyoruz, bu ayrı bir mutluluk ve daha önce görülmeyen bir şey” diyerek ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi.
Ziyaretin ardından sayın Yılmaz’a oyuncuların imzaladığı çerçeveli Balıkesirspor forması ve rozet takdiminde bulunuldu. Ziyarete son anda katılan Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey’e ise çerçeveli forma sözü verilerek, kırmızı beyazlı rozet hediye edildi.