HABERLER

KÜÇÜKKAPDAN'A ZİYARET

Başkanımız Mustafa Bahçeci ve Yönetim Kurulumuz, kulübümüzün en büyük destekçilerinden biri olan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Küçükkapdan’ı makamında ziyaret etti. 
Ziyaret hakkında görüşlerini açıklayan Başkanımız Mustafa Bahçeci, “ Bugün gerek sosyal medya, gerekse yazılı basında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Küçükkapdan hakkında çıkan bazı haberlere şahit olduk. Genel sekreterimizin sosyal medya hesabı üzerinden geçmiş dönemde yaptığı bir paylaşımından dolayı çok sayıda eleştiriye maruz kaldığını gördük. Kulübümüze maddi ve manevi desteğini geldiği ilk günden itibaren esirgemeyen Sayın Küçükkapdan’a bu nedenle ziyarette bulunduk. Sayın Küçükkapdan geçmiş dönemlerde Ümraniye Belediyesi Başkan yardımcılığı görevinde bulunmuş ve kulübünü savunmuştur. Biz genel sekreterimize verdiğimiz 10 numaralı Balıkesirspor forması ile artık onu Bal-Kes’li yaptık. Sayın Küçükkapdan nasıl geçmiş dönemlerde Ümraniyespor’un hakkını savunduysa bundan sonra Balıkesirspor’un menfaatleri için mücadele edecektir. Ben kendisine bize bugüne kadar verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaret; Başkanımız Mustafa Bahçeci’nin Sayın Mustafa Küçükkapdan’a hediye ettiği 10 numaralı Balıkesirspor Baltok formasıyla son buldu.

Haber Görselleri