HABERLER

BAŞKANIMIZDAN ALTYAPIYA PRİM SÖZÜ

Başkanımız Mustafa Bahçeci, Süper Lig’in dev ekiplerinden Beşiktaş, Galatasaray ve Başakşehir’i mağlup eden U-15 takımına prim sözü vererek geleceğin yıldızlarına 3 tepsi baklava ikramında bulundu. 
Altyapı Genel Koordinatörü Can Cangök ile birlikte U-15 takımını ziyaret eden başkanımız, oyunculara prim sözü verdi. Göreve geldikleri ilk günlerde altyapının başına Can Cangök’ü getirerek altyapıda ciddi çalışmalar başlattıklarını belirten başkanımız, “ U-15 takımının ülkenin en güzide kulüplerine karşı aldığı sonuçlar göğsümüzü kabarttı. Bizim yolun başında altyapıya uzattığımız el karşılıksız kalmadı. Bu yüzden bütün altyapı hocalarına ve özellikle U-15 antrenörü Umut Baysal hocamıza teşekkür ediyorum. Hocalarımızın çalışmalarıyla kulübümüzün ana omurgasını bu çocuklarla oluşturacağı inancı taşıyorum. Onlardan bir başkan olarak bunu bekliyorum. Umut Baysal hocamız benim yöneticilik yaptığım dönemde oyuncumdu. Onun hırsını ve futbola olan tutkusunu iyi biliyorum. O nedenle bu başarının tesadüf olmadığını görebiliyorum. U-15 Takımımız dışında U-21 takımımız geçmiş sezonu şampiyon olarak tamamladı. Alt yapımızda gözle görülür gelişmeler yaşıyoruz. Umarım gelecekte çok sayıda oyuncuyu üst yapıda görebiliriz. Biz bu konudaki ciddiyetimizi göstermek ve genç oyuncuların motivasyonunu arttırmak için onlara prim sözü verip baklava ikramında bulunduk” diye konuştu. 
Ziyaret; fotoğraf çekimi ve başkanımızın oyuncularla ettiği sohbetle son buldu.  U-15 takımımız Galatasaray ve Beşiktaş’ı deplasmanda 2-1, Başakşehir’i ise Balıkesir’de 3-0 mağlup etmeyi başarmıştı.